help
V košíku: 0 položek
Za: 0 Kč
 
Úvodní stránka > Nápověda - Registrace
 

Nápověda - Registracea)Registrace kupujícího
Registrace je zdarma.
Pod tlačítkem Přihlášení/Registrace (nahoře vpravo na hlavní straně portálu GRUNDO) se nachází jednoduchý registrační formulář

Jako první si určíte, zda budete zaregistrován jako Kupující nebo Prodávající zaškrtnutím příslušného políčka. 

 

Za druhé zvolte vhodný registrační e-mail, abyste mohli rychle reagovat na své nákupy.


Váš uživatelský NICK (přezdívka) bude automaticky vygenerován z vašeho křestního jména s číslem přiděleným systémem, dle počtu opakovaných jmen.

Změna přezdívky není možná.

Jako kupující budete moci pouze nakupovat, ale i tak se můžete časem stát prodávajícím zaškrtnutím políčka Stát se prodávajícím v sekci Můj profil.

Ve formuláři musíte zadat povinné údaje, které vás budou reprezentovat při veškerých aktivitách na portálu GRUNDO a umožní vám spokojené a rychlé obchodování.

Po vyplnění formuláře je obratem generována e-mailová zpráva. Kliknutím na aktivní odkaz v této e-mailové zprávě dokončíte registraci (zkontrolujte si i spam poštu, někdy potvrzovací zpráva skončí právě tam).

Registrace přináší kupujícímu výhody a usnadnění nákupu, proto je i registrace kupujícího povinná. Pokud se u nás zaregistrujete, máte k dispozici předvyplněný formulář s doručovací adresou při objednávání zboží, možnost kontaktu s prodejcem vnitřní poštou portálu GRUNDO, vidíte přehled a stav svých objednávek a můžete využívat i komunitní funkce portálu GRUNDO.

b)Změna registrace kupujícího na prodávajícího
Možnost stát se z kupujícího také prodávajícím najdete po svém přihlášení v horní liště pod políčkem Můj Profil


Po otevření profilu najdete v levé horní části políčko Stát se prodávajícím.


Kliknutím na políčko budete zařazení mezi prodávající a budete vyzváni k rozšíření svých registračních údajů.
Jako prodávající budete moci nakupovat i prodávat.

c) Registrace prodávajícího
Základní registrace je zdarma (viz Ceník za služby na portálu GRUNDO)
Pod tlačítkem Přihlášení/Registrace (nahoře vpravo na hlavní straně portálu GRUNDO) se nachází registrační formulář


Jako první zaškrtnete do registračního formuláře políčko Prodávající.


Po vyplnění formuláře je obratem generována e-mailová zpráva. Kliknutím na aktivní odkaz v této e-mailové zprávě dokončíte registraci (zkontrolujte si i spam poštu, někdy potvrzovací zpráva skončí právě tam).
Za druhé je důležité vyplnění uživatelského e-mailu, zde je důležité jej vhodně zvolit. Zvolte vhodný registrační e-mail, abyste mohl rychle reagovat na své nákupy.


Váš uživatelský NICK (přezdívka) bude automaticky vygenerován z vašeho křestního jména s číslem přiděleným systémem, dle počtu opakovaných jmen.
Změna přezdívky není možná.
Po uskutečněné registraci a následném přihlášení se vám v horní liště změní odkazy, které budete používat k vašemu obchodování, tj. Moje produkty/Oblíbené/Moje obchody/Můj profil.
Po registraci doporučujeme vyplnit nejprve sekci Můj profil.

8

Dále v sekci Moje produkty nebo Moje služby vložit produkty nebo služby – viz nápověda: Jak vytvořím svůj profil? Jak zadám své produkty? d) Stupně registrace
Kapacita a možnosti čerpání dalších služeb nákupního prostoru prodejců produktů a služeb je rozdělena do 3 stupňů (viz Ceník za služby na portálu GRUNDO)e)Změna stupně registrace
Změnu stupně registrace provedete po přihlášení ke svému účtu v horní úvodní liště kliknutím na Moje obchody


Otevře se Vám celá správa vašeho obchodu. Zde naleznete aktuální stupeň vaší registrace a kliknutím na Změnit druh registrace se otevře nabídka.
Pokud si chcete ponechat stávající stupeň registrace, klikněte na danou registraci do okénka Prodloužit


Chcete-li si změnit stupeň registrace, klikněte podle druhu, který jste si vybral/a (Zdarma nebo Koupit)
Platby za placené stupně registrace se automaticky strhávají z vašeho kreditu. Je tedy nutné si hlídat dostatečnou výši vašeho kreditu.