help
V košíku: 0 položek
Za: 0 Kč
 
Úvodní stránka > Novinky
 

Novinky

Zde najdete aktuální informace přímo od provozovatelů a administrátorů portálu GRUNDO. Budeme vás informovat o chystaných změnách a akcích, o různých vylepšeních, které se na portálu GRUNDO plánují. Budete-li pravidelně sledovat Novinky, neujde vám nic důležitého.

Dne 8.12.2014 byly spuštěny na Grundo.cz nové úpravy kategorií. Věříme, že tuto změnu uvítáte. Nové kategorie jsou nyní uživatelsky přehlednější. Také stále pracujeme na dopracování filtrace k produktům (dle barev, velikosti apod..). Pokud jako prodávající nenaleznete svojí kategorii neváhejte nás kontaktovat na info@grundo.cz. Přejeme hodně úspěšných obchodů.

30.10.2014 Byl pro všechny uživatele zjednodušený proces registrace. Už jen dvě minuty, a můžete nakupovat či prodávat. Jen vyplňte registrační formulář, a je to! :)
Pro prodávající máme bonus: k registraci zdarma dostanete kredit 150 Kč, který, pokud se rozhodnete prodávat, využijete k uskutečnění svých prvních prodejů.

1.7.2014
Chceme Vás informovat, že Portál GRUNDO změnil programátorskou společnost a nyní provádíme nutné technické a programátorské úpravy. Prosíme vás o trpělivost a zachovejte nám přízeň. Děkujeme za pochopení. Tým Grundo

1.4.2014
Pozor! Nastala změna v registraci! Až 100 produktů vložíte zcela zdarma!

Od 20.3.2014
nastala změna v registraci na Portálu GRUNDO – VŠE DOMÁCÍ u všech stupňů registrace. A to navýšením vkládání až 20 produktů zdarma. Věříme, že tuto informaci uvítáte. A těšíme se na mnoho dalších Vašich produktů.

Od 16.3.2014 je přidána ke všem produktům funkce sdílení přes Facebook. Sdílejte produkty na svých stránkách. Ukažte svým přátelům své produkty a doporučujte.

Od 12.3.2014 si můžete na našem Portálu v Google mapě najít svého nejbližšího prodejce. Prodejci se na mapě zobrazují dle měst a vámi zvolených kategorií.

Od 31.1.2014
je možné u nás zadávat Poptávky po produktech a službách.
Co jsou to Poptávky?
Registrovaný uživatel si může na našem Portálu GRUNDO – VŠE DOMÁCÍ zadat ZDARMA poptávku na produkt nebo službu. Na poptávku mohou reagovat – nabídnout (produkt nebo službu) jen registrovaní uživatelé s vystaveným konkrétním zbožím a to kliknutím na odkaz „nabídnout“. Poptávky najdete na úvodní straně Portálu GRUNDO – VŠE DOMÁCÍ dole pod čerstvou nabídkou.